O NÁS

Šli jsme vařit a potkali jsme spřízněnou duši! Soutěž MasterChef nám dala víc, než jsme si kdy dokázali představit. A ač je to klišé, láska skutečně prochází žaludkem a my se s vámi o naši lásku k vaření a naše zkušenosti chceme podělit.

Betty začala vařit už když pomalu dosáhla na kuchyňskou linku. Od malička se nebojí experimentovat a chce se neustále posouvat, proto absolvovala spousty kulinářských kurzů. Tím nejpřínosnějším byl dvouměsíční kurz na škole v Londýně. Dalším krokem k dalšímu posunu proto bylo se přihlásit do soutěže MasterChef, aby se přiučila novým technikám a nápadům od těch nejlepších kuchařů u nás!

Vojta vaření propadnul na gymplu, kdy začal studovat výživu a chtěl se zbavit pneumatiky na břiše, která se ho držela celé dětství. Od základních jídel zdravého jídelníčku ho to ale táhlo k objevování nových surovin, chutí a jejich kombinací. Pří své práci kouče životního stylu se své klienty snaží inspirovat v oblasti pohybu, spánku, psychiky a právě i výživy tak, aby byl jejich jídelníček nejen zdravý, ale i pestrý a chutný.

Kromě vaření nás spojuje také láska ke sportu (Betty je instruktorkou jógy a Vojta osobním trenérem) a zdravému životnímu stylu obecně. V našem těle (i životě) souvisí všechno se vším a my bychom vás rádi inspirovali, abyste se cítili co nejlépe, byli zdraví a hlavně šťastní. Proto bychom pro vás do budoucna chtěli zrealizovat také víkendové pobyty a časem si třeba splníme i společný sen a tím je penzion na horách, kde budeme vařit z lokálních surovin, cvičit ke spokojenosti těla, saunovat se a hlavně se potkávat s lidmi. Tak snad jednou!