ŽENSKÝ RETREAT

Vítejte na jogovém retreatu ve znamení harmonie, relaxace a inspirace v krásném prostředí wellness resortu Po.spolu. Tento zážitek je určen výhradně pro ženy, kde se mohou ponořit do světa jógy, sezónního vaření a odpočinku.

Během tohoto intenzivního, avšak vyváženého programu, se budete moci ponořit do hlubokého spojení s vlastním tělem a myslí prostřednictvím praktikování jógy, face jógy, meditace a kakaového ceremoniálu. Každý den začne ranní jógou, která nám zpomalí tempo a přivede do stavu klidu a soustředění, abychom byly připraveny na celodenní prožitek.

Součástí programu bude také kurz sezónního vaření, kde se naučíte, jak využít sezónní suroviny a připravit si chutné a zdravé pokrmy, které vám dodají energii a podpoří celkový well-being. Každý pokrm bude pečlivě připraven s ohledem na zdraví a využitím bio surovin, které nám poskytne partner Kaufland.

Nebude chybět ani čas na relaxaci a péči o sebe samy. Součástí resortu je wellness se saunou, na kterou budeme mít také dostatek času pro úplné uvolnění a regeneraci.

Součástí retreatu jsou také balíčky od partnerů, například produkty od značky Rituals, které vám přinesou další péči o sebe samu.

Cílem retreatu je nejen celkové uvolnění těla i mysli, ale také spojení s ostatními ženami, sdílení zkušeností a podpora v cestě k vlastnímu zdraví a štěstí. Během společných aktivit, jako jsou skupinové jógové lekce, společné večeře a ceremonie doufáme, že se budeme vzájemně inspirovat, podporovat a třeba i vytvářet nové přátelství.

Rezort Po.spolu se nachází pouhých půl hodiny od Prahy, v klidném a příjemném prostředí.

Pokud toužíte po útěku od každodenního shonu a chcete si dopřát víkend, který vás nejen nabije energií, ale také vás emocionálně a mentálně posílí, přidejte se k nám na tomto společném jógovém retreatu. Už se moc těšíme, až vás uvítáme v naší oáze klidu a pohody.

V případě zájmu prosíme o vyplnění, ozveme se vám.