SPOLEČNÉ VAŘENÍ - BRUNCH

3 soutěžní recepty
zkouška MCH disciplín
privátní studio Prague Marina
pouze 8 lidí

Termín
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
2 600 Kč
Dostupnost: Vyprodáno Vyprodáno Vyprodáno Zvolte variantu
Kód: 51/20. 51/10. 51/16. Zvolte variantu
SPOLEČNÉ VAŘENÍ - BRUNCH

Detailní popis produktu

Naše nejoblíbenější jídlo dne je snídaně. Vždy si na ni uděláme čas a dáme si opravdu záležet, protože ráno dělá den. Proto bychom vás rádi pozvali k našemu snídaňovému stolu do nádherného studia v pražských Holešovicích. Než se ale pustíme do jídla, budete si muset tohle víkendové hodování tak trochu zasloužit. Během zhruba 3,5hodinového programu vás naučíme různé kuchařské techniky, výběr a zpracování sezónních surovin, tajemství správného dochucování a samozřejmě několik našich nejoblíbenějších receptů. Chybět nebude ani test chutí, prostor na vaše dotazy ohledně vaření i soutěže a nějaké ty bubliny.

Co si společně uvaříme:

  1. Slaná granola, pošírované vejce, jogurt, polosušená rajčata, konfitovaný česnek
  2. Betty "bageta" - trhané kuře, ananas, domácí bagel, coleslaw s fenyklem, mayo
  3. Náš dortík - pistácie, pomerančový sirup, mascarpone, ovoce

Cena zahrnuje:

  • maximální individuální přístup - chceme se vám věnovat na 100 %, aby pro vás bylo vaření co nejpřínosnější, a proto ho koncipujeme pro nejvýše 8 účastníků, kterým se budeme oba nonstop věnovat
  • všechny potřebné suroviny v maximální kvalitě a čerstvosti
  • privátní prostředí našeho studia, které budeme mít jen pro sebe
  • vytištěné recepty
  • skleničku mimosy nebo šumivého víno Chandon Garden Spritz (0,15 l)
  • kvalitní kávu nebo čaj a samozřejmě filtrovanou vodu 

K dispozici budou ke koupi nealkoholické nápoje víno, prosecco a pivo.

Pro koho je vaření určeno:
Především pro všechny milovníky skvělého jídla, příjemného času stráveného s lidmi a fanoušky MasterChefa, kteří se chtějí naše výtvory také naučit vařit. Vzhledem k nízké kapacitě je vaření určeno jak pro začátečníky, kterým se můžeme maximálně věnovat, tak pro zkušenější kuchaře, se kterými probereme pokročilejší techniky.

Kdy dorazit:
Vaření začne v 10:00 a těšit se na vás budeme od 9:30.Nejpozději však prosím zkuste dorazit 15 minut před začátkem vaření a vychutnejte si s námi welcome drink nebo kvalitní kávu. 

Kam:
Vaření proběhne v privátním studiu Prague Marina na adrese V přístavu 16, 170 00 Praha 7. Dostat se k nám můžete pomocí MHD z tramvajových zastávek Ortenovo náměstí, Maniny nebo U Průhonu, z autobusové zastávky V Přístavu (linka 156) a samozřejmě také autem. Před domem je parkování pro rezidenty, ale hned vedle v ulici Jankovcova je možné parkovat na zóně s parkovacími hodinami.

Vaření jako dárek:
Co potěší druhé víc než zážitek spojený s jídlem. Zakoupíte-li naše vaření jako dárek, rádi vám vytvoříme poukaz podle vašich představ. Stačí napsat jména obdarovaných a další informace (věnování apod.) na náš email my@bettyavojta.cz. Pokud se rozhodnete pro variantu bez poukazu, předejte jim prosím číslo objednávky. Při příchodu ho budeme potřebovat k identifikaci.

Co s sebou:
Jen číslo objednávky nebo dárkový poukaz (aspoň v elektronické podobě). Vše ostatní vám půjčíme a pevně věříme, že vám přineseme unikátní (nejen) gastronomický zážitek.

Kapacita vaření je pouze 8 osob a uskuteční se při minimálním počtu 6 lidí. Pokud se vaření nenaplní, dáme vám vědět nejpozději 5 dnů před konáním akce a nabídneme vám náhradní termín nebo vrácení peněz.

V případě jakéhokoliv dotazu nás neváhejte kontaktovat.

Budeme se na vás moc těšit!