SPOLEČNÉ VAŘENÍ - VEČEŘE

4 soutěžní recepty
zkouška MCH disciplín
privátní studio Prague Marina
pouze 8 lidí

Termín
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
2 900 Kč
Dostupnost: Vyprodáno Vyprodáno Vyprodáno Zvolte variantu
Kód: 54/20. 54/10. 54/16. Zvolte variantu
SPOLEČNÉ VAŘENÍ - VEČEŘE

Detailní popis produktu

Potkávat se s lidmi, společně vařit a užívat si výborné jídlo a pití je něco, co milujeme. Proto jsme přišli s konceptem společného vaření postaveného na nejúspěšnějších receptech, které jste v našem podání mohli vidět v MasterChefu. Přijďte s námi strávit interaktivní večer v nádherném studiu v pražských Holešovicích na vaření 4 soutěžních receptů. Během zhruba 3,5hodinového programu vás kromě perfektně připravených krevet nebo hladkého pyré naučíme také různé kuchařské techniky (například uzení v domácích podmínkách apod.), výběr a zpracování sezónních surovin a tajemství správného dochucování. Chybět nebude ani test chutí, prostor na vaše dotazy ohledně vaření i soutěže a výborné víno.

Co si společně uvaříme:

  1. Marinovaná pražma, zauzený créme fraiche, okurka, jablko, kopr
  2. Zelená koprovka, zastřené vejce, hrášek
  3. Betty "bageta" - trhané kuře, ananas, domácí bagel, coleslaw s fenyklem, mayo
  4. Vanilkový dortík, tonka fazole, slaný karamel, mascarpone, ovoce

Cena zahrnuje:

  • maximální individuální přístup - chceme se vám věnovat na 100 %, aby pro vás bylo vaření co nejpřínosnější, a proto ho koncipujeme pro nejvýše 8 účastníků, kterým se budeme oba nonstop věnovat
  • všechny potřebné suroviny v maximální kvalitě a čerstvosti
  • privátní prostředí našeho studia, které budeme mít jen pro sebe
  • vytištěné recepty
  • 2 skleničky (0,15 l) šumivého víno Chandon Garden Spritz
  • kvalitní kávu nebo čaj a samozřejmě filtrovanou vodu 

K dispozici budou ke koupi nealkoholické nápoje víno, prosecco a pivo.

Pro koho je vaření určeno:
Především pro všechny milovníky skvělého jídla, příjemného času stráveného s lidmi a fanoušky MasterChefa, kteří se chtějí naše výtvory také naučit vařit. Vzhledem k nízké kapacitě je vaření určeno jak pro začátečníky, kterým se můžeme maximálně věnovat, tak pro zkušenější kuchaře, se kterými probereme pokročilejší techniky.

Kdy dorazit:
Vaření začne v 18:00 a těšit se na vás budeme od 17:30. Nejpozději však prosím zkuste dorazit 15 minut před začátkem vaření a vychutnejte si s námi welcome drink nebo kvalitní kávu. 

Kam:
Vaření proběhne v privátním studiu Prague Marina na adrese V přístavu 16, 170 00 Praha 7. Dostat se k nám můžete pomocí MHD z tramvajových zastávek Ortenovo náměstí, Maniny nebo U Průhonu, z autobusové zastávky V Přístavu (linka 156) a samozřejmě také autem. Před domem je parkování pro rezidenty, ale hned vedle v ulici Jankovcova je možné parkovat na zóně s parkovacími hodinami.

Vaření jako dárek:
Co potěší druhé víc než zážitek spojený s jídlem. Zakoupíte-li naše vaření jako dárek, rádi vám vytvoříme poukaz podle vašich představ. Stačí napsat jména obdarovaných a další informace (věnování apod.) na náš email my@bettyavojta.cz. Pokud se rozhodnete pro variantu bez poukazu, předejte jim prosím číslo objednávky. Při příchodu ho budeme potřebovat k identifikaci.

Co s sebou:
Jen číslo objednávky nebo dárkový poukaz (aspoň v elektronické podobě). Vše ostatní vám půjčíme a pevně věříme, že vám přineseme unikátní (nejen) gastronomický zážitek.

Kapacita vaření je pouze 8 osob a uskuteční se při minimálním počtu 6 lidí. Pokud se vaření nenaplní, dáme vám vědět nejpozději 5 dnů před konáním akce a nabídneme vám náhradní termín nebo vrácení peněz.

V případě jakéhokoliv dotazu nás neváhejte kontaktovat.

Budeme se na vás moc těšit!